Finansowanie Pozabankowe Rolników

Posiadasz grunty rolne ? U nas otrzymasz pożyczkę !

Pożyczka krok po kroku

W tym dziale przedstawiamy Państwu procedurę i etapy otrzymania pożyczki:

Etap 1 – Kompletowanie dokumentów:
Celem podjęcia szybkiej decyzji przyznania pożyczki oczekujemy od Państwa przesłania wszystkich niezbędnych kserokopii dokumentów dotyczących nieruchomości, dokumenty można do nas przesłać na podany na stronie adres email lub faks, na Państwa życzenie dokonujemy bezpłatnej wyceny nieruchomości, weryfikacja dokumentów zajmuje nam maksymalnie 1 dzień roboczy.

Etap 2 – Decyzja o udzieleniu pożyczki:
W momencie podjęcia decyzji pozytywnej kontaktujemy się z Państwem telefonicznie celem przedstawienia szczegółów oferty tj.: kwoty przyznanej pożyczki, warunków finansowych oraz czasu trwania umowy, na życzenie przesyłamy także wcześniej przygotowaną umowę. Prosimy także zwrócić uwagę na fakt, iż stosujemy wyłącznie umowę notarialną z zabezpieczeniem w IV dziale księgi wieczystej (hipoteka jak w banku).

Etap 3 – Wypłata pożyczki:
Na typ etapie ustalamy z Państwem szczegóły dotyczące podpisania umowy u notariusza tj. miejsca, terminu i godziny spotkania, przelew środków następuje natychmiast pod podpisaniu umowy na wskazany przez Państwa rachunek bankowy podany w akcie notarialnym, istnieje także możliwość sfinansowania przez nas wszelkich opłat notarialnych.


Kontakt 24/h

tel: 570-901-401
faks: 583334127
email: hipoteczne@poczta.pl